මහා බ්රිතාන්යය
දැන් පෙන්වන්නේ: මහා බ්රිතාන්යය - තැපැල් මුද්දර (1840 - 2024) - 1 මුද්දර .
2012
Paralympics Team GB Gold Medal Winners - Self Adhesive Stamps
31. August WM: කිසිවක් නැත සිදුර: 14 x 14¼
නො. | වර්ගය | ඩී | පාට | විස්තරය | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3211 | CWH | 1st | නොයෙක් වර්ණවලින් යුතු | Sarah Storey - Cycling: Track Women's C5 Pursuit | 1.07 | - | 1.07 | - | USD | ||||||||
3212 | CWI | 1st | නොයෙක් වර්ණවලින් යුතු | Jonathan Fox - Swimming: Men's 100m Backstroke, S7 | 1.07 | - | 1.07 | - | USD | ||||||||
3213 | CWJ | 1st | නොයෙක් වර්ණවලින් යුතු | Mark Colbourne - Cycling: Track Men's C1 Pursuit | 1.07 | - | 1.07 | - | USD | ||||||||
3214 | CWK | 1st | නොයෙක් වර්ණවලින් යුතු | Hannah Cockroft - Athletics: Track Women's 100m, T34 | 1.07 | - | 1.07 | - | USD | ||||||||
3215 | CWL | 1st | නොයෙක් වර්ණවලින් යුතු | Neil Fachie & Begleiter Barney Storey - Cycling: Track Men's B 1km Time Trial | 1.07 | - | 1.07 | - | USD | ||||||||
3216 | CWM | 1st | නොයෙක් වර්ණවලින් යුතු | Richard Whitehead - Athletics: Track Men's 200m, T42 | 1.07 | - | 1.07 | - | USD | ||||||||
3217 | CWN | 1st | නොයෙක් වර්ණවලින් යුතු | Natasha Baker - Equestrian: Individual Championship Test, Grade II | 1.07 | - | 1.07 | - | USD | ||||||||
3218 | CWO | 1st | නොයෙක් වර්ණවලින් යුතු | Sarah Storey - Cycling: Track - Women's C4-5 500m Time Trial | 1.07 | - | 1.07 | - | USD | ||||||||
3219 | CWP | 1st | නොයෙක් වර්ණවලින් යුතු | Ellie Simmonds - Swimming: Women's 400m Freestyle, S6 | 1.07 | - | 1.07 | - | USD | ||||||||
3220 | CWQ | 1st | නොයෙක් වර්ණවලින් යුතු | Pam Relph, Naomi Riches, David Smith, James Roe & Coxwain Lily van den Broecke - Rowing: Mixed Coxed Four, LTAMix4+ | 1.07 | - | 1.07 | - | USD | ||||||||
3221 | CWR | 1st | නොයෙක් වර්ණවලින් යුතු | Aled Davies - Athletics: Field Men's Discus, F42 | 1.07 | - | 1.07 | - | USD | ||||||||
3222 | CWS | 1st | නොයෙක් වර්ණවලින් යුතු | Antony Kappes & Craig MacLean - Cycling: Track Men's B Sprint | 1.07 | - | 1.07 | - | USD | ||||||||
3223 | CWT | 1st | නොයෙක් වර්ණවලින් යුතු | Jessica-Jane Applegate - Swimming: Women's 200m Freestyle, S14 | 1.07 | - | 1.07 | - | USD | ||||||||
3224 | CWU | 1st | නොයෙක් වර්ණවලින් යුතු | Sophie Christiansen - Equestrian: Individual Championship Test, Grade 1A | 1.07 | - | 1.07 | - | USD | ||||||||
3225 | CWV | 1st | නොයෙක් වර්ණවලින් යුතු | David Weir - Athletics: Track Men's 5000m, T54 | 1.07 | - | 1.07 | - | USD | ||||||||
3226 | CWW | 1st | නොයෙක් වර්ණවලින් යුතු | Natasha Baker - Equestrian: Individual Freestyle Test, Grade II | 1.07 | - | 1.07 | - | USD | ||||||||
3227 | CWX | 1st | නොයෙක් වර්ණවලින් යුතු | Ellie Simmonds - Swimming: Women's 200m Individual Medley, SM6 | 1.07 | - | 1.07 | - | USD | ||||||||
3228 | CWY | 1st | නොයෙක් වර්ණවලින් යුතු | Micky Bushell - Athletics: Track Men's 100m, T53 | 1.07 | - | 1.07 | - | USD | ||||||||
3229 | CWZ | 1st | නොයෙක් වර්ණවලින් යුතු | Danielle Brown - Archery: Women's Individual Compound, Open | 1.07 | - | 1.07 | - | USD | ||||||||
3230 | CXA | 1st | නොයෙක් වර්ණවලින් යුතු | Heather Frederiksen - Swimming: Women's 100m Backstroke, S8 | 1.07 | - | 1.07 | - | USD | ||||||||
3231 | CXB | 1st | නොයෙක් වර්ණවලින් යුතු | Sophie Christiansen - Equestrian: Individual Freestyle Test, Grade 1a | 1.07 | - | 1.07 | - | USD | ||||||||
3232 | CXC | 1st | නොයෙක් වර්ණවලින් යුතු | David Weir - Athletics: Track Men's 1500m, T54 | 1.07 | - | 1.07 | - | USD | ||||||||
3233 | CXD | 1st | නොයෙක් වර්ණවලින් යුතු | Sarah Storey - Cycling: Road Women's C5 Time Trial | 1.07 | - | 1.07 | - | USD | ||||||||
3234 | CXE | 1st | නොයෙක් වර්ණවලින් යුතු | Ollie Hynd - Swimming: Men's 200m Individual Medley, SM8 | 1.07 | - | 1.07 | - | USD | ||||||||
3235 | CXF | 1st | නොයෙක් වර්ණවලින් යුතු | Sophie Christiansen, Deb Criddle, Sophie Wells & Lee Pearson - Equestrian: Team Open | 1.07 | - | 1.07 | - | USD | ||||||||
3236 | CXG | 1st | නොයෙක් වර්ණවලින් යුතු | Helena Lucas - Sailing: Single-Person Keelboat, 2.4mR | 1.07 | - | 1.07 | - | USD | ||||||||
3237 | CXH | 1st | නොයෙක් වර්ණවලින් යුතු | Sarah Storey - Cycling: Road Women's C4-5 Road Race | 1.07 | - | 1.07 | - | USD | ||||||||
3238 | CXI | 1st | නොයෙක් වර්ණවලින් යුතු | Josef Craig - Swimming: Men's 400m Freestyle, S7 | 1.07 | - | 1.07 | - | USD | ||||||||
3239 | CXJ | 1st | නොයෙක් වර්ණවලින් යුතු | Hannah Cockroft - Athletics: Track Women's 200m, T34 | 1.07 | - | 1.07 | - | USD | ||||||||
3240 | CXK | 1st | නොයෙක් වර්ණවලින් යුතු | David Weir - Athletics: Track Men's 800m, T54 | 1.07 | - | 1.07 | - | USD | ||||||||
3241 | CXL | 1st | නොයෙක් වර්ණවලින් යුතු | Jonnie Peacock - Athletics: Track Men's 100m, T44 | 1.07 | - | 1.07 | - | USD | ||||||||
3242 | CXM | 1st | නොයෙක් වර්ණවලින් යුතු | Josie Pearson - Athletics: Field Women's Discus F51/52/53 | 1.07 | - | 1.07 | - | USD | ||||||||
3243 | CXN | 1st | නොයෙක් වර්ණවලින් යුතු | David Stone - Cycling: Road Mixed T1-2 Road Race | 1.07 | - | 1.07 | - | USD | ||||||||
3244 | CXO | 1st | නොයෙක් වර්ණවලින් යුතු | David Weir - Athletics: Road Men's Marathon, T54 | 1.07 | - | 1.07 | - | USD |